Jaké vychytávky tě čekají na novém webu?

Jaké vychytávky tě čekají na novém webu?

JE TO TADY. Konečně frčí ostrá verze nového webu. Připravili jsme nejenom nový kabát, ale i rychlejší a spolehlivější střeva a spoustu vychytávek navíc. Mrkni, čím pro tebe nové kurzy okořeníme. Část novinek najdeš ve videu s Kubou na úvodní stránce. Tady máš ještě malé doplnění.

ODZNAKY

Někdy je potřeba extra motivace. A tu dostaneš díky novým výzvám a sbírání odznaků. Můžeš si je vysloužit třeba za splnění real-time tréninku, kdy se ti na konci videa připíše do profilu, nebo za počet absolvovaných cvičení. 

NOVÉ A BONUSOVÉ TRÉNINKY

Natočili jsme pořádnou nálož nových videí. Můžeš se těšit na Kubu, jógu s Luckou, Tomášem nebo Sárou, tréninky animal flow s Adamem a spoustu dalšího. A pokud si chceš okořenit specifickými tréninky, chystáme bonusové balíčky, které si můžeš pořídit nad rámec standardního kurzu. Zatím zadarmo. 

Tréninky navíc teď uvidíš na celý týden dopředu, aby ses mohl (psychicky) připravit. :)

PŘIHLÁŠENÍ A SDÍLENÍ PŘES FB

Nově si přihlašování můžeš zjednodušit díky FB loginu. Taky se můžeš rovnou pochlubit svými výsledky a z profilu nebo sekce selfíček sdílet svoje úspěchy přímo na Facebook.

ZVANÍ PŘÁTEL

S více lidmi se to lépe táhne, a proto jsme doplnili fičuru, která ti pomůže pozvat přátele. Jako odměnu za každého kamaráda, který se přidá získáš slevu na další kurz. Kilo na další kurz se může hodit.

BLOG

Novinek chystáme spoustu, proto jsme přidali i sekci blog. Budeme tam ukazovat povedené proměny, vybírat nejoblíbenější recepty a ukazovat Transformeří rodinu.

VSTUP DO NOVÉHO KURZU DOPŘEDU

Abychom ti usnadnili přechod do dalších kurzů, bude nově možné vyplnit si angličáky a zvolit jídelníček už týden před startu nového 42 denního běhu. Zároveň se ti otevřou recepty na první týden a budeš si tak moct v klidu nakoupit.

Tak už neztrácej čas a běž celý nový web prozkoumat!

#TRANSFORMERS42