O Transformers42

Transformeří rodina už roste celých XY let. Začali jsme s Facebookovou skupinou a postupně přidávali další a další vychytávky. Pod vedením Jacoba Bíny se spoustě lidí změnil náhled na zdravý životní styl a objevili cestu, kde pohyb a správné jídlo dodávají energii do života. Co se ale nemění je 42 dnů dlouhé online kurzy.

Co děláme jinak, že to funguje?

JÍDELNÍČEK

Nepočítáme kalorie, nevážíme gramy. Základním pravidlem při nakládání na talíř je, abys mohl jít do hodiny od jídla cvičit. Je tedy na tobě, kolik si dopřeješ. V transformeřím jídelníčku nenajdeš žádný cukr, ani lepek. Stejně tak tam není ani velké množství laktózy. Nejsi ale limitován jedním jídelníčkem a šmitec. Máš na výběr z variant, například pro přibírání hmoty, pro redukci, pro středomořskou dietu nebo vegetariánskou variantu.

ON-LINE TRÉNINKOVÝ PLÁN

Cvičení s TR42 zpravidla zabere 30-60 minut. Cvičíš doma, bez pomůcek, se svojí vlastní vahou. Ale rozhodně to není na jedno brdo. Tréninky se skládají z cardia, posilování, jógy i běhání, atd.

RODINA TRANSFORMERŮ

S námi na to nejsi sám. Je tu pro tebe Jacob a jsou tu pro tebe stovky a tisíce aktivních Transformerů, kteří poradí s dotazem nebo podpoří, když ti zrovna dojde motivace. Přidej se do FB skupiny, je otevřená všem novým i bývalým účastníkům kurzů a ty tak můžeš načerpat její atmosféru.

JDU DO TOHO

#TRANSFORMERS42